607 025 025

Po - pá 09 - 18:00 hod.

Běžecký pás VIFITO Rio 200 iR

Běžecký pás s programy, motor 2,8 HP, odpružená běžecká plocha 42x127 cm , manuální sklon, rychlost 1~16 km/h, LED displej, bluetooth, komunikace s aplikacemi, nosnost 120 kg, záruka 2 roky

V ČR vyprodáno, dostupné od 02.07.2024

Naše cena: 9 398 Kč s DPH

Doporučená MOC: 12 090 Kč

Doprava zdarma

Výrobce:VIFITO
Záruka:2 roky záruka,
Standardní

Vybavenost produktu

38%
Jak hodnotíme
 • VIFITO RIO 200 iR
 • VIFITO RIO 200 iR displej
 • VIFITO RIO 200 iR s tabletem
 • VIFITO Rio 200 iR sklopený
 • VIFITO RIO 200 iR boční pohled
 • VIFITO RIO 200 iR přední pohled
 • VIFITO RIO 200 iR boční pohled 2
 • VIFITO RIO 200 iR přímý pohled
 • VIFITO RIO 200 iR šikmý pohled
 • VIFITO RIO 200 iR PC konzole
 • VIFITO RIO 200 iR konzole s tabletem
 • VIFITO RIO 200 iR detail konzole
 • VIFITO RIO 200 iR běžecká plocha
 • VIFITO RIO 200 iR sklon minimální
 • VIFITO RIO 200 iR sklon střední
 • VIFITO RIO 200 iR sklon maximální
 • VIFITO Rio 200 iR nastavení sklonu

Popis výrobce

Pokud hledáte kvalitní běžecký pás střední třídy do domácnosti, který vám umožní příjemný zážitek z chůze, či běhu v pohodlí domova, pak se VIFITO Rio 200 iR stane vaším ideálním společníkem pro pravidelný trénink. Nemusíte být nijak vázání na venkovním prostředí a ani na otevírací dobu fitcenter. 

Díky pečlivě vyvinuté konstrukci a kvalitnímu odpružení běžecké plochy minimalizuje zatížení kloubů a vazů a vy si můžete užít příjemný a přirozený pocit chůze, či běhu. Pás je navíc opatřen systémem odhlučnění, který omezuje vibrace a přenos došlapů do podlahy. To zaručuje znatelně tišší chod oproti jiným modelům této cenové kategorie.

Špičkový kvalitní motor s maximálním výkonem 2,8 HP vám umožní trénovat chůzi, pomalý klus nebo  náročný běh s maximální rychlostí až 16 Km/h a manuálně nastavitelným sklonem ve 3 úrovních.

VIFITO Rio 200 iR nabízí přehledný a podsvětlený LED displej s bohatou programovou nabídkou pro efektivní a zábavný trénink. Umožní vám sledovat váš trénink v reálném čase pomocí dat monitorujících vaši rychlost, čas, vzdálenost, spálené kalorie a srdeční frekvenci.

Rychlost běhu si můžete nastavovat během tréninku prostřednictvím tlačítek či běžeckých programů pro spalování tuku a kondiční běh. Pro maximální efektivitu tréninku můžete využít měření tepové frekvence skrz dlaňové snímače tepové frekvence.

VIFITO Rio 200iR výhody

Oproti základnímu modelu VIFITO Rio 200 si tak můžete u tohoto modelu trénink zpestřit běžeckými aplikacemi pro pravidelný běh, zvolit si na každý den jinou trasu, sledovat výsledky a udělat Váš trénink efektivnější.

Pro maximální skladnost můžete pás jednoduše sklopit a ušetřit tak až 60% místa! Manipulace zase usnadněná transportními kolečky.

Tento model navíc disponuje opravdu snadnou montáží, protože z 90% je trenažér již složený a dle českého obrázkového návodu trenažér snadno smontujete do pouhých 4 montážních kroků, takže se nemusíte obávat ani tohoto kroku.

Ať už chcete zredukovat svou váhu, zpevnit postavu, nebo zvýšit úroveň své kondice, VIFITO Rio 200 iR vám vždy bude dobrým partnerem.


Chcete vědět, proč si koupit běžecký pás VIFITO Rio 200 iR domů ?

 • Můžete simulovat běh v libovolném terénu, který si sami nastavíte
 • Příznivý vliv na váš krevní oběh, tlak + zvyšuje vitální kapacitu plic
 • Zaměření na celkové zlepšení kondice, snížení stresu a posílení hýždí, stehen a lýtek
 • Hodinovým během na běžeckém pásu spálíte 400-600 kcal
 • Při správné tepové frekvenci okolo 55% tepového maxima budete efektivně spalovat tuky
 • Komunikuje s tréninkovými aplikacemi a zpříjemní tak váš trénink 

Připravte se na neuvěřitelné běhání s pásem VIFITO Rio 200 iR! S nosností 120 kg a silným, avšak velmi tichým motorem s výkonem až 2,8 HP, vás tento trenažér zavede do světa zábavného cvičení. Elektronicky nastavitelná rychlost od 1 do 16 km/h a manuálně upravitelný sklon ve 3 úrovních vám umožní dosáhnout vašich cvičebních cílů s maximální kontrolou a pohodlím.

VIFITO Rio 200 náklon a rozměry

 


Dejte svým kolenům a zádům maximální pocit bezpečí, dejte sbohem tvrdému asfaltu či jiným náročným terénům a běhejte opět s radostí a chutí bez obav zranění či přetěžování vašeho kloubního aparátu.

Odpružení VIFITO Rio

 


Vstupte do světa neomezených možností tréninku s trenažérem VIFITO Rio 200 iR! S jeho moderním LED displejem budete mít všechny důležité informace o vašem tréninku na dosah ruky – čas, vzdálenost, rychlost, spálené kalorie a tepovou frekvenci.

Vyberte si ze široké škály tréninkových režimů, které zahrnují od manuálního programu až po 15 přednastavených programů, každý zaměřený na jiný aspekt vašeho zdraví a kondice. Můžete si vybrat z programů, které budou simulovat lehce zvlněný terén až po prudké kondiční běhy do kopce.

S tepovými snímači v madlech a funkcemi jako pauza, orientační měření tuku a tlačítka pro pohodlné ovládání rychlosti, vám tento trenažér poskytne maximální komfort a kontrolu během vašeho tréninku. Užijte si každý okamžik cvičení s trenažérem VIFITO Rio 200 iR a připravte se na dosažení nových úrovní zdraví a vitality!

VIFITO Rio 200 iR i Route funkce

 

Funkce iRoute:

iRoute je komunikační rozhraní značky VIFITO, které pomocí Bluetooth připojí váš trenažér k nejpopulárnějším tréninkovým aplikacím a dostanete tak vaše běhání na novou úroveň. Nejnovější Bluetooth čip komunikující přes protokol FTMS zajistí, že trenažéry budou držet krok s nejnovějšími aktualizacemi nejpopulárnější aplikací jako Zwift, Kinomap, MyHomeFit, FitShow. Díky těmto aplikací se dostanete do všech koutů planety, můžete detailně sledovat svůj pokrok při tréninku a hlavně neustále měni své tréninkové trasy a bavit se běháním naplno.
VIFITO Rio 200 programy

 


Bezpečné složení, transportní kolečka a detaily jako silentbloky a nízká nástupní výška zaručují, že váš trénink bude nejen efektivní, ale také bezstarostně pohodlný. VIFITO Rio 200 iR je tím pravým trenažérem pro vaše domácí cvičení, který vám přinese radost a úspěch každý den! 

 VIFITO Rio 200 složení a kolečka


 

OSTATNÍ PARAMETRY:

 • Hmotnost trenažéru: 49 kg
 • Rozměry stroje: (d x š x v): 147 x 71 x 132 cm
 • Rozměry ve složeném stavu (d x š x v): 73 x 71 x 132 cm
 • Rozměry krabice (d x š x v): 146 x 76 x 22 cm
 • Záruční doba: 2 roky záruka

 

OBSAH BALENÍ:

 • Kromě vlastního stroje je součástí dodávky podrobný návod v českém jazyce obsahující obrázkový návod na montáž stroje, popis počítače a jeho ovládání, údržbu stroje a řadu tipů na trénink včetně konkrétních příkladů pro začátečníky ...
 • základní balení mazacího oleje pod běžeckou plochu

Celý popis »

Vybavenost produktu

Rámová konstrukce
Výkonové možnosti
Komfort běhu
Výbava počítače
Servis a záruka

Rámová konstrukce

40%
Nosnost udaná výrobcem:120 kg
Délka stroje:147 cm
Výška stroje:132 cm
Přepravní kolečka:ano
Hmotnost stroje:49 kg
Šířka stroje:71 cm
Možnost sklopení pásu:ano

Na reálnou životnost rámu běžeckého pásu má zásadní vliv hmotnost stroje, použité profily a kvalita provedení. Čím vyšší je hmotnost stroje, tím je jeho konstrukce masivnější a lépe zvládne vyšší zatížení, stroj tedy nebude tak náchylný na vrzání, či prasknutí rámu

Pro těžší osoby přes 100 kg doporučujeme s ohledem na dlouhodobou životnost běžecké pásy vážící minimálně 90 až 100 kg, ideálně se silnějším motorem.

Výkonové možnosti

34%
Regulace náklonu desky: Manuálně
Výkon motoru maximální:2,8 HP
Maximální možný sklon:10 %
Výkon motoru trvalý:1,8 HP
Maximální možná rychlost:16 km/h

V této části je mimo jiné hodnocen trvalý výkon motoru (čím těžší jste tím by měl být vyšší), dále pak maximální možná rychlost a maximální možný sklon, který běžecký pás zvládá.

Zahrnut je i způsob regulace sklonu (manuální / elektronický). U manuálního je třeba z pásu sestoupit a ručně jej zvednout, u pásů s elektronickou regulací je osazen druhý motor na sklon a nastavujete jej přes computer stroje.

Komfort běhu

57%
Šířka běžecké plochy:42 cm
Pohon pásu: Pásy motorové
Délka běžecké plochy:127 cm
Odpružení běžecké plochy: Odpružení gumovými silentbloky

Největší vliv na komfort běhu má velikost běžecké plochy a to jak její šířka (u užších pásů je např. současné sledování televize nereálné), tak i délka plochy a to tím více, čím jste vyšší a čím chcete běhat vyšší rychlostí. Další vlastností, která zajímá většinu zákazníků a je zohledněna je konstrukce odpružení.

Výbava počítače

37%
Čas běhu:ano
Spálené kalorie:ano
Tep srdce:ano
Signalizace překročení tepu:ano
Přednastavené profily trati:ano
Zadání cílových hodnot:ano
Fitness test Recovery:ne
Ušní upínkou:ne
Bezdrátové hrudním pásem analog 5kHz:ne
Displej počítače: LED displej číselný
Bluetooth pro aplikace:ano
Multimedia - MP3:ne
Rychlost běhu:ano
Vzdálenost:ano
Sklon pásu:ano
Nastavení rychlosti, příp. sklonu ručně tlačítky:ano
Program řízený tepem HRC:ne
Uživatelské programy:ne
Počet programů:20 variant
Dlaňové senzory (hand-pulse):ano
Bezdrátové hrudním pásem Bluetooth:ne
Uživatelské paměti:ne
YouTube, prohlížeč ...:ne
Multimedia - video:ne

Vybavení computeru běžeckého pásu určuje komfort obsluhy a možnost využítí automatických programů. Základní modely mají jen jednoduchý počítač monitorující základní měřené hodnoty s možností jejich nastavení, lépe vybavené běžecké pásy pak přidají možnost využití automatických programů (profilové tratě, HRC programy na spalování tuku řízené tepovou frekvencí ...), paměti pro několik uživatelů, či dokonce možnost simulace běhu reálným terénem na videu, či google mapách.

V hodnocení běžeckého pásu je posuzován počet měřených hodnot, počet programů a jejich možnosti, způsoby snímání tepové frekvence, či možnost propojení stroje se SMART telefony a PC

Servis a záruka

20%
Záruka na stroj:2 roky záruka
Dostupnost dílů: Standardní
Rozměry Balení:22x76x146 cm
Zajištění servisu: Standardní
Katalogové číslo:VFT-310-200

V tomto bodě jsou zahrnuty služby jako jsou záruka na celý stroj, speciální prodloužená záruka na jednotlivé komponenty (nejčastěji motor či rám), způsob vyřizování reklamací (u zákazníka doma, či nutnost zboží zaslat na opravu), případně dostupnost náhradních dílů do budoucna, která je zásadní v případě potřeby opravy stroje.   

Recenze ke zboží Běžecký pás VIFITO Rio 200 iR

Produkt zatím nikdo nehodnotil

Běžecký pás LIFEFIT TM1290

Běžecký pás s programy, motor 0,6 HP, odpružená běžecká plocha 41 x 115 cm, rychlost 1~6 km/h, nosnost 100 kg, záruka 2 roky

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 8 990 Kč

Běžecký pás LIFEFIT TM1110

Běžecký pás, motor 0,6 HP, odpružená běžecká plocha 38 x 100 cm, rychlost 1~10 km/h, nosnost 90 kg, záruka 2 roky

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 9 490 Kč

Běžecký pás LIFEFIT TM1100

běžecký pás s programy, motor 0,6 HP, odpružená běžecká plocha 34 x 100 cm, rychlost 1~10 km/h, nosnost 100 kg, záruka 2 roky

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 9 490 Kč

_


K dokoupení

Podložka PREMIUM 220 x 107 cm

Podložka pod trenažéry účinně chrání vaši podlahu, tlumí vibrace a snižuje hluk. Je z kvalitního, protiskluzového materiálu.

 
Dostupnost:   V ČR vyprodáno, dostupné od 30.06.2024
Cena: 1 808 Kč

TRINFIT Lubricant ve spreji pro běžecké pásy 450 ml

lubrikant ve spreji pro běžecké pásy, jednoduchá aplikace, pro extrémně vytěžované pásy, bezkonkurenční mazací vlastnosti, objem 450 ml

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 788 Kč

Podložka BH FITNESS Floor Protector 200 x 90 cm

podložka pod trenažéry, účinně chrání vaši podlahu, tlumí vibrace a snižuje hluk, z kvalitního, protiskluzového materiálu

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 1 890 Kč

Kinomap licenční karta - 12 měsíců

licence Kinomap na jeden rok, tréninková aplikace s videotrasami, automatická regulace zátěže a sklonu, spárování se strojem pomocí Bluetooth

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 2 090 Kč

Lubricant ve spreji pro běžecké pásy BH FITNESS 400 ml

udržovací sprej běžeckého trenažeru , Hmotnost: 530 g

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 790 Kč

Podložka FLOW FITNESS 226 x 85 cm

Podložka pod trenažéry, pro zlepšení přilnavosti, pro běžecké pásy a vesla

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 1 750 Kč

Mazací olej FLOW Fitness Treadmill Lotion 130 ml

mazací olej pro běžecké pásy, údržba a prodloužení životnosti, aplikace pomocí trysky

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 490 Kč

Tlumící podložka pod běžecký pás - 10 mm

speciální tlumící podložka pod běžecké pásy, materiál - přírodní guma, vyrobeno v ČR, pro domácí i komerční využití, skvěle tlumí došlapy i vibrace, tloušťka podložky 10 mm, velikost 2 x 1 m

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 1 576 Kč

Tlumící podložka pod běžecký pás - 20 mm

speciální tlumící podložka pod běžecké pásy, materiál - přírodní guma, vyrobeno v ČR, pro domácí i komerční využití, skvěle tlumí došlapy i vibrace, tloušťka podložky 20 mm, velikost 2 x 1 m

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 3 000 Kč

Čistič FLOW FITNESS Shine & Protect 250ml

Antibakteriální dezinfekce, odstraňuje pot, pach a nečistoty, pro fitness vybavení a podložky

 
Dostupnost:   Zboží se již neprodává
Cena: 390 Kč

POLAR IGNITE 3

fitness sporttestr s integrovaným GPS modulem, vylepšené optické měření tepové frekvence, vhodný i pro další sportovní aktivity , synchronizace přes bluetooth smart, komunikace s PC (kabel)

 
Dostupnost:   Dostupnost dle varianty
Cena: od 8 590 Kč

TRINFIT Shaker Black Smoke 600 + 350 ml

praktický třídílný šejkr, inovovaný tvar a design, objem 600 ml (+ 350 ml), sítko, prostor na další doplňky výživy

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 120 Kč

TRINFIT Shaker Red Fire 300 + 150 ml

praktický dvojdílný šejkr, inovovaný tvar a design, objem 300 ml (+ 150 ml), sítko, prostor na další doplňky výživy

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 80 Kč

GymBeam Thor Fuel + Vitargo 600 g jahoda kiwi

hardcore předtréninkový stimulant, s patentovaným sacharidem Vitargo, podporuje zlepšení výkonu a sportovní výkonnosti

 
Dostupnost:   Skladem
Cena: 569 Kč

Odporová guma TRINFIT Power Band

kvalitní značkové odporové gumy , všestranná pomůcky pro posilování, dopomoc na hrazdě, či strečing, délka 104 cm (obvod 208 cm), různé odpory viz. detailní popis, odolný, zdravotně nezávadný materiál bez švů

 
Dostupnost:   Dostupnost dle varianty
Cena: od 150 Kč

Fotogalerie k produktu Běžecký pás VIFITO Rio 200 iR

 • VIFITO RIO 200 iR
 • VIFITO RIO 200 iR displej
 • VIFITO RIO 200 iR s tabletem
 • VIFITO Rio 200 iR sklopený
 • VIFITO RIO 200 iR boční pohled
 • VIFITO RIO 200 iR přední pohled
 • VIFITO RIO 200 iR boční pohled 2
 • VIFITO RIO 200 iR přímý pohled
 • VIFITO RIO 200 iR šikmý pohled
 • VIFITO RIO 200 iR PC konzole
 • VIFITO RIO 200 iR konzole s tabletem
 • VIFITO RIO 200 iR detail konzole
 • VIFITO RIO 200 iR běžecká plocha
 • VIFITO RIO 200 iR sklon minimální
 • VIFITO RIO 200 iR sklon střední
 • VIFITO RIO 200 iR sklon maximální
 • VIFITO Rio 200 iR nastavení sklonu
VIFITO RIO 200 iR

Oblíbené značky

 • BH FITNESS
 • FLOW FITNESS
 • TRINFIT
 • XEBEX
 • HOUSEFIT
 • NordicTrack
 • POLAR
 • BOSU
 • TANITA
 • NUTREND
 • REFLEX
 • BIOTECH USA

Doprava zdarma

Při nákupu nad 2 000 Kč, u strojů možná montáž.

3600 položek skladem

Fitness trenažéry a doplňky přímo u nás.

Rychlá expedice

Většinu objednávek expedujeme v den nákupu.

12 let zkušeností

Prodávané zboží známe, s výběrem rádi poradíme.

Připojte se k nám

Odběr novinek

Buďte informování o novinkách!

Copyright © 2024 - Domácí fitness, s.r.o.
Všechny ceny a akce platí 23. 06. 2024

Rozumím

Tyto stránky využívají soubory cookie, používáním tohoto webu souhlasíte s jejich použítím. Více informací